BAŞVURUNUZ BAŞARI İLE TARAFIMIZA ULAŞTI.

Araç değer kaybı tazminatı takip ve tahsil hizmeti, aşağıdaki şekilde sunulmaktadır.

  1. Başvurunun Alınması & Ön Değerlendirme : İnternet sitemizdeki formu doldurarak ve evraklarınızı yükleyerek kolayca başvurursunuz. Uzmanlarımız tarafından incelenen dosyanızın, yapılan ön değerlendirme sonucunda değer kaybına konu olup olmadığı kontrol edilir. Başvuru numaranız ile birlikte e-posta adresinize, sonuç bildirilir.
  2. Araç Değer Kaybı Tazminatı Hesaplama & Başvuru : Ön değerlendirme sonucunda olumlu sonuç alan başvurular için değer kaybı tazminatı hesaplaması yapılır ve tarafınıza iletilen yetki belgesinin ıslak imzalı kopyası, şirket adresimize ulaşır ulaşmaz, kaza değer kaybı tazminatı talebiniz, sigorta şirketine iletilir. Başvuru yapıldığında e-posta adresinize bilgi verilir.
  3. Değerlendirme & Takip : Sigorta şirketinizde araç ve kaza değer kaybı tazminatı talebi dosyanızın durumu günlük olarak takip edilir. Sürekli bilgi alışverişi ile dosya durumunuz güncellenir. Anlaşma yolu ile mağduriyetiniz giderilemez ise, tahkim komisyonu ve ardından ilgili mahkemelere başvurularak çözüm aranır. Tüm bu süreçte sürekli olarak mail adresinize bilgi iletilir.
  4. Tahsilat & Dosya Kapama : Araç Kaza Değer Kaybı Tazminarı tutarınız tahsil edilerek bize ileteceğiniz banka hesabınıza yatırılması sağlanır. Değer kaybı dosyanız kapatılır ve memnuniyet anketiniz e-posta adresinize iletilerek hizmet seviyemiz ölçümlenir.
1. BAŞVURUNUN ALINMASI & ÖN DEĞERLENDİRME
2. ARAÇ DEĞER KAYBI HESAPLAMA & BAŞVURU
3. DEĞERLENDİRME & TAKİP
4. ÖDEME & DOSYA KAPAMA