GEÇMİŞ, BUGÜN ve GELECEĞİMİZ

Bugüne dek başardıklarımız ile bir başarı öyküsü yazdık.

Güneş Danışmanlık, 25 yılı aşan deneyimi ve 30’u aşan personeli ile, bireysel ve kurumsal düzeyde, danışanların sigorta hukukundan kaynaklanan sorunlarının çözümü yönünde hizmet sunmaktadır.

2011 yılından günümüze dek, araç değer kaybı tazminatı ile ilgili bireysel ve kurumsal mağdurların alacaklarının takip ve tahsili konusunda nitelikli hizmet sunan kurumumuz, teknoloji yatırımları ve hizmet alanların bilgilendirilme, güncel durumu sürekli takip edebilme, kolaylık ve hız beklentilerini karşılamak amacı ile, çeşitli entegrasyonlar ve otomasyon süreçleri ile destekli takip altyapısını sunarak, profesyonel düzeyde hizmet beklentilerini karşılamaktadır.

Mağdur olan kişilerin mağduriyetlerinin artırılmaması ve hizmet başarısının bir taahhütü olarak, değer kaybı tazminatı dosyası olumlu olarak sonuçlanana dek herhangi bir ücret talebinde bulunulmamakta ve sadece tahsil edilen araç değer kaybı tazminatları ile ilgili ücretlendirme uygulanmaktadır.

Söz konusu hizmetlerin sunumunda yalnızca sigorta eksperleri, baroya kayıtlı avukatlar ve takip uzmanlarından hizmet alınmaktadır.

Süreçlerin hızlı sonuçlanması için öncelikle sigorta şirketleri ile dosyalar ve tutarlarda uzlaşma yolu tercih edilerek %80 oranında başarı sağlanmaktadır. Kalan %20’lik uzlaşma sağlanamayan dosyalarda ise, tahkim komisyonu ve mahkeme sürecini içeren, tamamen yasal ve hukuki süreçler üzerinden takip yapılarak %100 başarılı sonuç garantisi verilmektedir.

Tüm aşamalarda başvuran kişi ve kurumlara karşı üstlendiğimiz vizyon, hızlı bir şekilde sonuca ulaşmak ve başvuru sahibinin menfaatlerini en üst düzeyde korumaktır.

BAŞARIMIZIN ANAHTARI :

En iyi seçenek biziz çünkü hızlı ve doğru çalışıyoruz.bilgiye önem veriyoruz.güncel durumu paylaşıyoruz.tahsilat garantisi veriyoruz.kolay ve modern hizmet sunuyoruz.güvene dayalı ilişkiler kuruyoruz.

Araç Kaza ve Sigorta Değer Kaybı Takip ve Tahsil

MİSYON

Başvuru sahiplerinin menfaatlerini en üst düzeyde koruyarak mağduriyetlerini yok etmek.

Araç Kaza ve Sigorta Değer Kaybı Takip ve Tahsil

VİZYON

Teknoloji desteği ile kolay ve hızlı sonuca ulaşarak, danışanlarına daima güven ve huzur sunmak.

Araç Kaza ve Sigorta Değer Kaybı Takip ve Tahsil

DEĞERLER

Daima güncel ve tam bilgiye sahip olmak, bilgiyi paylaşmak ve karşılıklı güven üzerine ilişkiler kurmak.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

  • SÜRECİN KOLAYLIĞI 97%

  • TÜM SÜREÇ BOYUNCA BİLGİLENDİRME 94%

  • TAHSİLATIN GERÇEKLEŞME HIZI 93%

  • TAHSİLATI BAŞARISI 100%

KURUMSAL REFERANSLARIMIZIN BAZILARI

Kurumsal düzeyde hizmet alan referanslarımızın bazılarına yer verilmiştir.